Usługi taxi Wrocław

Mobilny mechanik Kraków i jego usługi

W jakich sytuacjach pomoże mobilny mechanik Kraków?

mobilny mechanik Kraków

Pomoc w trasie i w garażu

Mobilny mechanik Kraków świadczy usługi non stop przez 7 dni w tygodniu. Pracuje w dni robocze, weekendy oraz święta. Po zgłoszeniu awarii dojeżdża do uszkodzonego pojazdu, diagnozuje i naprawia. Naprawy tyczą się zarówno dojazdu do klienta będącego w trasie, jak i dojazdu pod dom. Usługi mobilnego mechanika pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy. Oszczędzą długich kolejek w serwisach samochodowych. Naprawa odbywa się w miejscu, w którym samochód uległ awarii. Skorzystanie z usług mobilnych warsztatów to dobry wybór dla osób ceniących sobie czas i wygodę. Szczególnie, gdy konieczna jest wymiana opon Kosakowo z powodu przebicia. Trwa ona niedługo, umożliwia dalszą bezproblemową jazdę.

W czym pomoże mobilny mechanik Kraków?

Mechanik 24h Kraków oferuje szereg napraw, które jest w stanie wykonać od ręki. Należą do nich między innymi: 

  • wymiana akumulatora
  • wymiana opony
  • wypompowanie nieprawidłowo zatankowanego paliwa
  • diagnostyka komputerowa
  • wymiana żarówek
  • dostarczenie paliwa
  • wymiana lampy
  • wymiana wycieraczek

Oprócz wyszczególnionych napraw istnieje również szereg innych czynności, jakie mogą zostać wykonane z dojazdem do klienta.

Mobilny mechanik czy warsztat?

Po przyjęciu zgłoszenia mechanik wyrusza w trasę do klienta. Wyjeżdża samochodem wyposażonym w niezbędne narzędzia. Posiada przy sobie między innymi płyny, oleje, klucze, nasadki, żarówki, podnośnik, akumulator, czy komputer diagnostyczny. Po przybyciu na miejsce mechanik przystępuje do oględzin samochodu, w razie potrzebny podłącza komputer diagnostyczny. Diagnozuje usterkę, naprawia i samochód jest gotowy do dalszej drogi. Po wykonaniu zlecenia czeka na kolejne zgłoszenie.

W momencie, gdy usterka przewyższy możliwości wymiany lub naprawy na drodze, potrzebne jest odprowadzenie samochodu do warsztatu. W tej sytuacji przyda się skorzystanie z usługi, jaką świadczy pomoc drogowa Kraków. Na miejsce zdarzenia zostanie wysłana auto laweta. Holowanie Kraków jest kolejną z usług świadczonych przez mobilnego mechanika. Pomoc przyjeżdża do klienta, wprowadza samochód lawetę i następnie transportuje do najbliższego serwisu.

mobilny mechanik Krakówwymiana opon Kosakowomechanik 24h Krakówpomoc drogowa Krakówholowanie Kraków

Powiązane wpisy

Magazyn opon Kosakowo - czy warto?

Do kogo kieruje swoją ofertę magazyn opon Kosakowo?

Usługi taksówkarskie dla firm Wrocław

Usługi taksówkarskie dla firm Wrocław - ekonimicznie

Usługi taksówkarskie Wrocław

Chcesz szybko przemieści się z punktu A do punktu B?

Linki stalowe producent

Jakie linki stalowe producent ma do zaoferowania?

Mechanik Bolesławiec kontra ASO

Czy mechanik Bolesławiec może być lepszy od ASO?